דולפין הפצה

דולפין הפצה ,מעניקה פתרונות לוגיסטיקה וניהול מלאי בארה”ב בדגש על תחום E-commerce למוכרי EBAY ואמזון ,השירותים שלנו כוללים: שירותי אחסון ,אריזה, שיווק והפצה בארה”ב ולכל העולם.

דולפין הפצה הינה חברה ישראלית אמריקאית, בבעלות קבוצת לידור, הפעילה בתחום הלוגיסטיקה בארה”ב מעל ל-20 שנה, החברה מתמחה בכל עולמות הלוגיסטיקה והשילוח בדגש על טיפול בחבילות ללקוחות סופיים , בזכות הנסיון הרב שרכשנו בטיפול לוגיסטי בתחום ה E-commerce אנחנו נותנים למוכר ראש שקט מהיר ומקצועי בטיפול בהזמנות , לרבות התממשקות לחשבון של המוכר והזנת מספר מעקב פר הזמנה בטווח של 24 שעות.

השירותים שאנחנו מציעים:

ניהול מלאי:

אנו בדולפין הפצה יודעים לתת פתרון החל מאיסוף הסחורה מהלקוח  מכל מקום בעולם, שילוח לארה”ב ומשם קליטה ניהול המלאי וטיפול בהזמנות.

ניהול המלאי הינו ממוחשב והמלאי ממתמשק באופן אוטומטי לעמוד המכירה של הלקוח מה שנותן למוכר יכולת לנהל את המכירות ע”ב מלאי זמין המשוקף באונליין.

המחסן ערוך לטפל בהזמנות החל ממוצר בודד ללקוח וכלה בחבילה המורכבת ממספר פריטים שונים, בנוסף ניתן לבצע הכנת משלוח מרוכז, לדוגמא: משלוח למפיצים, מרכז לוגיסטי של אמזון, ולבצע איסוף מכל מקום בעולם לארה”ב.

לאחר סיום הטיפול בהזמנה המוכר והקונה מקבלים מספר מעקב לחבילה מה שמאפשר לעקוב באונליין על תהליך ההפצה.

אחסנה:

בבעלותנו מחסנים מאובטחים בניו גרזי, המשתרעים על 2000 מ”ר , כל פריט שנכנס למחסן מוזן למערכת ממחושבת , הנותנת למוכר שקיפות מלאה על מצב המלאי וקצב האספקה, ניתן לבצע התאמות בהתאם לצורכי הלקוח, לרבות שטחים סטריילים בטמפרטורה מבוקרת והתאמה לתקני הFDA.

ליקוט ואריזה:

אנו בדולפין הפצה ערוכים לטפל בהזמנות המורכבת ממספר פריטים שונים ואיחודם לחבילה אחת, בנוסף החברה משתמשת באריזות העומדות בתקן האמריקאי עם התאמה של אריזה לכל מוצר עם חסכון של נפח ע”מ להוזיל את מחיר השילוח.

ניתן למתג ולהוסיף חומרים פרסומיים ייעודיים פר מוצר/מוכר , מה שנותן ללקוח הסופי הרגשה  של שייכות חיזוק ובידול המותג שרכש.

הפצה מארה”ב לכל העולם:

מוצר ייחודי שפיתחנו נותן למוכר אפשרות לבצע מכירות דרך DROP SHIPPER המבצעים משלוח בתוך ארה”ב , אנחנו מקצים כתובת אמריקאית ייעודית שמתממשקת לחשבון הספק וברגע שהחבילה מגיעה למחסן אנחנו שולחים אותה לכל מקום בעולם באופן אוטומטי ובמחירים אטרקטייבים .

 

שירותי DROP SHIPPING:

בבעלות הקבוצה אתר USHOPS, אתר ייבוא אישי המוביל בישראל, מה שנותן למוכר אפשרות לשווק את מוצריו ישירות לגולשים בישראל ולחסוך את העמלות השונות של אתרי הסחר ,עלות השילוח והגעה לשוק הישראלי שפונה לקהל רוכשים פוטנציאלי עצום .בנוסף, בזכות העבודה שלנו מול עשרות מוכרים מובילים והכרות עם עולם ה E-COMMERCE אנו מבצעים חיבורים מול המוכרים מה שנותן למוכר אפשרות להגדיל את החשיפה וכתוצאה מכך הגדלת היקף המכירות.

שילוח בינלאומי ימי ואווירי:

כחלק מקבוצת לידור ,חברת דולפין אקספרס מתמחה בתחום השילוח וכתוצאה מכך יש לנו אפשרות לתת פתרונות בתחום השילוח, החל משירות אקספרס וכלה בשירות ימי ,מכל מקום בעולם במחירים תחרותיים ואטרקטייבים והכל תחת קורת גג אחת!

מתן שירותי ייצוג בארה”ב וכתובת אמריקאית:

קבוצת לידור פעילה בשוק האמריקאי משנות ה 80, הנסיון והידע הרב שצברנו מאפשרים לך להקים פלטפורמה בארה”ב במינימום עלויות ומתן ערכים מוספים ,ציון בעמוד המכירה של המוצר שהכתובת הינה בארה”ב , מגדיל את החשיפה ואת אפשרויות המכירה לצרכן הסופי.

FDA:

לחברה נסיון בייעוץ ועבודה מול הFDA האמריקאי בהוצאת אישורים,

המחסן הלוגיסטי שלנו עומד בתקני הFDA לאחסנת המוצרים  בארה”ב.