דולפין רילוקיישן

דולפין אקספרס מבצעת עבור לקוחותיה תהליכי רילוקיישן מישראל לכל העולם ומכל העולם לישראל, מאז נוסדה בשנת 1987 והינה חלק מקבוצת לידור.

דולפין אקספרס הינה חברת הרילוקיישן היחידה בעלת משרדים ומחסנים בישראל ובארה”ב ועל כן דולפין אקספרס, עם למעלה מ 27 שנות ניסיון, הינה החברה האידיאלית עבורכם לביצוע תהליך הרילוקיישן בין מדינות אלו. כשחברה אחת מנהלת את כל תהליך ההובלה מדלת לדלת, היתרונות הם ברורים: חוזה אחד, בלי הפתעות ואותו שירות מעולה בשני הצדדים. הצוותים שלנו מורכבים מעובדים ישראלים ואמריקאים ומחלקת שרות הלקוחות שלנו דוברת עברית ואנגלית הן בישראל והן בארה”ב.

בישראל כמו גם בארה”ב אנו מציעים לכם שרות ‘הערכת תכולת בית’ בחינם, אשר במסגרתו יגיע אליכם איש מקצוע שיבחן ויעריך את נפח המטען שאתם מתעתדים לשלוח ויספק לכם הצעת מחיר מסודרת הכוללת את כל העלויות הצפויות כולל מיסים, הייטלי נמל וכל הוצאה אחרת ידועה מראש.

דולפין רילוקיישן הינה משלח בינלאומי מורשה (NVOCC) ומחזיקה ברשיון סוכן מכס מורשה. המשמעות היא כי אנו מייצגים אתכם אל מול רשויות המכס בישראל ובארה”ב ללא צורך בהתייצבות שלכם בנמל. אנו נדאג לספק לכם מראש את כל הטפסים הנדרשים ונלווה אתכם במילוי לצורך ההגשה לשלטונות המכס הישראלים והאמריקאים.

משלוחים ימיים ניתן לבצע במכולה בלעדית 20 \ 40 או כמשלוח חלקי (קונסולידציה). רמת השירות הנפוצה ביותר ברילוקיישן היא דלת-לדלת הכוללת כיסוי מלא של כל תהליך הרילוקיישן. החל משלב האריזה בביתכם, דרך שלב ההובלה היבשתית, הטיפול במכס הישראלי, השילוח הימי ועד הקליטה והשחרור מהמכס בנמל היעד וההספקה עד לבית הלקוח במדינת היעד.

צוות האורזים המיומן והמקצועי שלנו יעשה ככל יכולתו המקצועית על מנת לארוז את חפציכם בצורה ההדוקה ביותר וזאת על מנת לצמצם נפח ולהקטין את עלויות השילוח הבינלאומי. עלויות השילוח הבינלאומי מתומחרות על פי נפח המטען ועל כן אריזה מקצועית עשויה לחסוך לכם כסף רב בעת הרילוקיישן. אנו בדולפין רילוקיישן משתמשים אך ורק בחומרי אריזה חדשים, CLASS A יעודיים לשילוח בין לאומי, אשר יספקו לציוד שלכם את ההגנה הטובה ביותר. אמצעי אריזה יעודיים לחפצי אומנות, פסנתרים וכדומה יותאמו על פי דרישה.

כשהמשלוח יגיע לארה”ב, הצוות שלנו בניו ג’רזי יעדכן אתכם ויטפל בשחרור המטען מהמכס. הנציגים שלנו בקיאים בכל הקשור ליבוא חפצים אישיים לארה”ב וישחררו את המשלוח שלכם מהמכס האמריקאי במקצועיות ופשטות. בדולפין אקספרס המחזיקה רישיון NVOCC מטעם הממשל האמריקאי, אנו משדרים ומשחררים באופן עצמאי מהמכס האמריקאי ללא הזדקקות לשרותי עמילות מכס חיצונים מה שמפשט ומקצר את תהליך השחרור בצד האמריקאי. לאחר השחרור מהמכס, יועבר המטען למחסני דולפין אקספרס בניו ג’רזי ושם יאוכסן עד לתאריך בו תבקשו להעבירו לביתכם החדש.

במידה ונדרש, נשמח לספק לכם שרותי אחסנה לכל תקופה.